Aladağlar Sky Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 12,2 0 1853 102 0
1. Çelikbuyduran 12,2 5,3 1853 338 617 3:30
2. Direktaş 17,5 9,3 2191 601 739 5:30
3. Maden Yayla 26,6 3,8 2792 176 242 -
4. Karagöl 30,6 9,1 2968 551 868 9:00
5. Tekepınarı 39,7 7 3519 57 1006 -
Finish 46,7 0 3576 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladağlar Sky Trail, Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, 3756 m yüksekliğindeki Demirkazık dağının çevresinde koşulan 45+ km uzunluğunda 3,500+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 11 Ağustos 2018 tarihinde saat 04:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Kemal Kukul 1965    
2 Faruk Kar Team Salomon Turkey 1973    
3 Utkuer Yaşar Team Salomon Turkey 1970    
4 Gürkan Açıkgöz Team Salomon Turkey 1972    
5 Ömür Birler ORDOS 1977    
6 Serdal Televi Bireysel 1982    
7 Lütfi Oduncuoğlu Ankyra SK 1982    
8 Alp Eren Sinan Özhan Ankyra SK 1971    
9 Ian Bell 1971    
10 Ali Onur Uyar ORDOS 1976    
11 Yücel Özer Özkök Ankyra S.K. 1977    
12 Emre Aytekin Bireysel 1980    
13 Atae Jafari-tabrizi Ankyra SK 1991    
14 Murat Akan ASM 1970    
15 Mert Derman Ankyra SK 1975    
16 Oğuzhan Emre Singer SASFİT 1987    
17 Bahadır Ozan Singer SASFİT 1982    
18 Olga Lyjak ATTIQ TEAM 1980    
19 Kamil Weinberg Biegiem po piwo 1972    
20 Hakan Ertürk 1973    
21 Tayfun Asker Ankyra SK 1972    
22 Osman Demir 1964    
23 Duygu Ören ORDOS 1983    
24 Esra Ergin 1984    
25 Dylan Netter 1973    
26 Kerem Pekkan 1970    
27 John Young Wadi Bih 1957    
28 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963    
29 Cem Ayhan 1969    
30 Fatih Gürbüz 1976    
31 Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık 1964    
32 Sedat Serçe Niğde Doğa Sporları 1974    
33 Yusuf Biltekin Niğde Doğa Sporları 1974    
34 Hamza Şanda 1979    
35 Zelha Tunç Pekkan 1977    
36 Ramazan Bozkurt NİĞDE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1970    
37 Serkan Ertem Duvar 1977    
38 Akif Aydogar 1978    
39 Feramuz Atak ORDOS 1964    
40 Orhan Altürk - 1990    
41 Hüseyin Gündüz Münferit 1983    
42 Cemal Ünlü Konya Masterlar 1960    
43 Aykut Saral Bireysel 1968    
44 Eren Mumcu ZYNA TEAM 1985    
45 Hüseyin Kaplaner Sodexo 1988    
46 Samet Uysal 1992    
47 Borga Akvardar Babaeski 1973    
48 Cengiz Turgut osmaneli belediye spor 1972    
49 Gülce Tunç minnoşpace 1988    
50 Meltem Çolak Ordos 1972    
51 Kaya Aydın Alpay 1981    
52 Shaun Mcguire 1973    
53 Ayhan Taşkıran Inter Spor Running 1965    
54 Aylin Savacı Armador Team runbo 1974    
55 Musa Serdem TORK Toros Kulüp 1967    
56 Umut Kadir Korkmaz BALSPOR 1972    
57 Hüseyin Alparslan KOŞU TUTKUNLARI 1972    
58 Güller Koç Ankyra SK. 1964    
59 Hasan Hüseyin Niğdeli Duvar 1988    
60 İbrahim Etem Kal bireysel 1958    
61 Ferhat Semiz TuAF Triathlon 1986    
62 Erdi Buğra Şen Aydos 537 1988    
63 Soner Büyükatalay Team Mamut Turkey 1979    
64 Gürkan Mert Mercanoğlu - 1995    
65 Derya Duman RAIDLIGHT TÜRKİYE / ANKYRA SK 1973    
66 Alexander Starr 1982    
67 Cafer Dalar kulüpsüz 1970    
68 Özgür Fettah Ferdi 1988    
69 ÖZDEN SERTKAYA Pan dağcılık 1978    
70 Emre Bagdat Babaeskispor 1976    
71 Hakan Çakıroğlu İntersport 1966    
72 Ceyhun Esen Bikoşu Adana 1971    
73 Mehmet Önder Ankyra SK 1962    
74 Fatih Yakuş Uludağ Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları 1994    
75 Altay Özcan 1983    
76 Rikki Lee Roath 1994    
77 Mevlüt Kabadayı Manavgat 1975    
78 Cüneyt Eşli HİPERBARİK Oksijen tedavi merkezi ADANA 1983    
79 Görkem Palaz TURKCELL 1982    
80 Ahmet Tarakçı abelatpelat 1975    
81 Mehmet Önelge BİKOŞUADANA 1979    
82 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik 1971    
83 Egemen Döner Sasfit 1973    
84 Fatih Topçu Asls Durma 1978    
85 Selman Faruk Gençtürk Team Run.BO 1989    
86 Zafer Dinç BikoşuAdana 1965    
87 Hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik GSK 1972    
88 Cumalı Ozkan NIDOS & AYDOS 1975    
89 Ayşen Aktaş Team Mammut Turkey 1982    
90 Alişan Kayabölen ODTÜ Oryantiring ve Navigasyon Takımı 1991    
91 Mehmet Arslan Garmin Türkiye Running Team 1979    
92 Levent Dalar Yok 1971    
93 Davut İnce İ.T.Ü İstanbul Teknik üniv. Dağcılık kolu başkanı (Eski) 1956    
94 Alime Çinar Pan Dağcılık 1982    
95 Yunus Gürbüz Konya Masterler Atletizm 1963    
96 Erkan Palıt BİREYSEL 1979    
97 Oznur Yasar Diner 1978    
98 Sonat Idi Ferdi 1981    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Enes Tahir Ozan 1986    
2 Süleyman Şahin ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBE 1990    
3 Muhammet Emin Yavuz Kadıköy Runners 1989    
4 Aytaç Özkan Bireysel 1990    
5 Turgut Baş Aydos537 1975    
6 Mecit Çelebi Bireysel 1967    
7 Mehmet Tunçtürk Bireysel 1987    
8 Mustafa Baş Konya Nenehatun 1979    
9 Ercan Balioğlu KOŞU TUTKUNLARI 1969    
10 Michael Kell 1993    
11 Murat Esenoluk BİKOŞUADANA 1975    
12 Kamil URGUN DKSK 1994    
13 Cem Aktas 1977