Aladağlar Trail Jr.

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Demirkazık 0 5 0 414 33 --:--
CP1 Sokullupınar 5 7 414 548 340 01:30
CP2 Arpalık 12 3 962 0 548 02:30
Finish 15,3 0 962 0 0 04:00

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladaglar Trail Jr., Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, Demirkazık köyünde başlayıp, Sokullupınar, Arpalık patikasından koşularak Demirkazık'ta biten ve 15+ km uzunluğunda 950+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 11 Ağustos 2018 tarihinde saat 07:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar ve biter. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 4 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
0 Bilal Sayılan Argeus Erkek 40-    
201 Açelya Başbuğ Babaeskispor Kadın 40-    
202 Adem Tırpancı Zirve Dağcılık Gaziantep Erkek 40-    
203 Ahmet Karaman Erkek 40-    
204 Ahmet Serdar Erenler BİKOSUADANA Erkek 40+    
205 Ahşan Esen Ankyra Spor Kulübü Kadın 40-    
206 Aleksei Naimushin Italmas Erkek 40-    
207 Ali Arslan KOZAN MASTERLER Erkek 40+    
208 Ali Çelikcan Erkek 40+    
209 Ali Elgün KANYONGDSK Erkek 40+    
210 Alparslan Santur MeltemCingözİçinKoşuyor Erkek 40+    
211 Alper Dalkılıç Columbia Montrail Türkiye Erkek 40+    
212 Arzu Cevatzade Salomon Cappadocia Kadın 40+    
213 Aysun Özcan ANKYRA SPOR KULÜBÜ Kadın 40+    
214 Bekir Çakaroğlu İZELTAŞ Erkek 40-    
215 Bekir Koyunsever BİREYSEL Erkek 40+    
216 Beycan Vatansever Turkcell Running Team Erkek 40-    
217 Bilgehan Paray Bireysel Erkek 40-    
218 Bülent Musellim Erkek 40+    
219 Cahit Yılmaztürk Erkek 40-    
220 Celal Kuz Yesido Erkek 40+    
221 Celil Kaçoğlu sasfit Erkek 40-    
222 Cem Gül BiKosuAdana Erkek 40-    
223 Cem Berkay Sınacı Erkek 40-    
224 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü Erkek 40+    
225 Coşkun Yücer Erkek 40+    
226 Cuma Ali Şahin ferdi Erkek 40+    
227 Dilem Koçak BiKoşuAdana Kadın 40-    
228 Ebru Boz Adidas Runners İstanbul Kadın 40+    
229 Egemen Döner Sasfit Erkek 40+    
230 Elçin Özgür ORDOS Koşankara Kadın 40-    
231 Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye Kadın 40-    
232 Emre Tüfekçioğlu Shirk Runners Erkek 40+    
233 Enis Akyüz Erkek 40-    
234 Erhan Ergun Erkek 40+    
235 Erol Tunalı Erkek 40+    
236 Erol Uzun Bireysel Erkek 40+    
237 Esin Çavga Kadın 40-    
238 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Erkek 40+    
239 Faruk Kar Team Salomon Turkey Erkek 40+    
240 Fatih Duran BiKoşuAdana Erkek 40+    
241 Ferhat Güngör Erkek 40+    
242 Ferit Kardaş Ferdi Erkek 40-    
243 Gizem Nur Şahin Kadın 40-    
244 Gökhan Gökçe Erkek 40+    
245 Görkem Güner 386-DX40 Erkek 40+    
246 Gurur Çiçekoğlu ferdi Erkek 40-    
247 Gülnur Başer Kadın 40-    
248 Hakan Emden adidasrunnersistanbul Erkek 40+    
249 Halil Yorulmaz FERDİ Erkek 40+    
250 Hüseyin Çetin KOZAN MASTERLER Erkek 40+    
251 İsmail Serdar Kuzucu Ferdi Erkek 40+    
252 İsmet Özler SAT Erkek 40-    
253 Kubilay Yıldırım Erkek 40+    
254 Kudret Gökbulut yenimahalle Erkek 40+    
255 Levent Güner Sasfit Erkek 40+    
256 Mahmut Aytekin Tarsus Atletizim Erkek 40+    
257 Mehmet Tunçtürk Bireysel Erkek 40-    
258 Mehmet Yıldırım SALOMON TÜRKİYE Erkek 40-    
259 Mehmet Ali Uzun Bikoşuadana Erkek 40+    
260 Mehmet Hakan Sunar Erkek 40+    
261 Mehmet Onur Erenler Erkek 40-    
262 Meltem Aydın BİKOSUADANA Kadın 40+    
263 Metin Gündeş AYDOS Erkek 40+    
264 Metin Şahin Bireysel Erkek 40+    
265 Murat Çağlayan DereTepe Dağcılık Erkek 40+    
266 Murat Özkan DENDAK Erkek 40-    
267 Murat Şenel ARC Erkek 40+    
268 Murat Tanınmış İZELTAŞ Erkek 40-    
269 Murat Alper Talı BikoşuAdana Erkek 40-    
270 Mustafa Avcı Erkek 40+    
271 Mustafa Ekseri KAPADOKYA -AVANOS Erkek 40+    
272 Nadya Zuyeva Saçlı Bikoşuadana Kadın 40-    
273 Nail Özkan Samur Bireysel Erkek 40-    
274 Nazlı Yüzbaşıoğlu Kadın 40+    
275 Necati Çibik Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-    
276 Nurhan Okur INTERTEK Kadın 40-    
277 Ogün Özel SASFIT Erkek 40-    
278 Oğuz Erel Erkek 40+    
279 Oğuzcan Çığ Erkek 40-    
280 Oğuzhan Öztürk Bireysel Erkek 40+    
281 Onur Yiğit Yayak Babaeskispor Erkek 40-    
282 Orhun Ekren Erkek 40+    
283 Osman Şamdan SASFIT Erkek 40+    
284 Ömer Faruk Eroğlu Erkek 40+    
285 Salim Şahin ANKARA KOŞ KOŞ Erkek 40+    
286 Saniye Atak Kadın 40-    
287 Serdar Bozkurt Erkek 40-    
288 Serkan Cankurt Turkcell Running Team Erkek 40-    
289 Serkan Mustafa İnce Bireysel Erkek 40-    
290 Seydihan Yiğit Bireysel Erkek 40-    
291 Şahan İlseven AYDOS Erkek 40+    
292 Taner Köleş AYDOS Erkek 40+    
293 Tolga Ünal Erkek 40+    
294 Tülin Avcı Kadın 40+    
295 Tüzbent Musayeva ege maraton ızmır Kadın 40+    
296 Ufuk Uysal Erkek 40+    
297 Uğur Kaplan Erkek 40-    
298 Ürün Bakar Ankyra SK Kadın 40-    
299 Volkan Evrin ORDOS Erkek 40+    
300 Volkan Murat Uzun Erkek 40-    
301 Zeynep Fulya Adakan ARC Ankararunnersclub Kadın 40+    
302 Mustafa Orhan X-BİONİC Running Team Erkek 40-    
303 Güven Doğan BİREYSEL Erkek 40-    
304 Kudret Ateş Erkek 40-    
305 Fatih Topçu Asls Durma Erkek 40+    
306 Cüneyt Eşli HİPERBARİK Oksijen tedavi merkezi ADANA Erkek 40-    
307 Alişan Kayabölen ODTÜ Oryantiring ve Navigasyon Takımı Erkek 40-