Aladağlar Trail Jr.

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladaglar Trail Jr., Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, Demirkazık köyünde başlayıp, Sokullupınar, Arpalık patikasından koşularak Demirkazık'ta biten ve 15+ km uzunluğunda 950+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 11 Ağustos 2018 tarihinde saat 07:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar ve biter. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 4 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Ahşan Esen Ankyra Spor Kulübü 1980    
2 Mustafa Ekseri KAPADOKYA -AVANOS 1958    
3 Ali Arslan KOZAN MASTERLER 1966    
4 Hüseyin Çetin KOZAN MASTERLER 1971    
5 Murat Özkan DENDAK 1981    
6 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia 1966    
7 Arzu Cevatzade Salomon Cappadocia 1974    
8 Volkan Murat Uzun 1986    
9 Aysun Özcan ANKYRA SPOR KULÜBÜ 1970    
10 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü 1977    
11 Serdar Bozkurt 1984    
12 Metin Şahin Bireysel 1978    
13 Orhun Ekren 1976    
14 Cem Berkay Sınacı 1990    
15 Enis Akyüz 1984    
16 İsmail Serdar Kuzucu Ferdi 1962    
17 Ürün Bakar Ankyra SK 1984    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Bilal Sayılan Argeus 1982    
2 Gülseren Yıldız Üstündağ AKUT SPOR KULÜBÜ 1966    
3 Yasemin Sezengöz Kadıköy Runners 1987    
4 Melisa Kocabaş 1997    
5 Ümithan Kukul Bireysel 1999    
6 Kudret Arabacı 1987    
7 Mehmet Hacımusalar ALAŞ GSK 1957    
8 Ahmet Akdeniz Adım Adım 1971    
9 Elahe Sanei 1989    
10 Bike Geçkinli Team Run.BO 1970    
11 Ayşe Özlem Kerman İDADİK 1974    
12 Burak Serter 1978    
13 Serpil Budak Bireysel 1979    
14 Gurur Çiçekoğlu ferdi 1990    
15 Bekir Koyunsever BİREYSEL 1974    
16 Temel Keskin 1973    
17 Neşe Atmış 1986    
18 Koray İroç ODTÜ Kros Takımı 1993    
19 Güven Doğan BİREYSEL 1979    
20 Hande Coşkun Odtü MD Maraton 1979    
21 Hasan Mecit 1975    
22 Bekir Orhan 1992    
23 Oğuz Ülker 1993