Aladağlar Sky Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 12,2 0 1853 102 0
1. Çelikbuyduran 12,2 5,3 1853 338 617 3:30
2. Direktaş 17,5 9,3 2191 601 739 5:30
3. Maden Yayla 26,6 3,8 2792 176 242 -
4. Karagöl 30,6 9,1 2968 551 868 9:00
5. Tekepınarı 39,7 7 3519 57 1006 -
Finish 46,7 0 3576 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladağlar Sky Trail, Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, 3756 m yüksekliğindeki Demirkazık dağının çevresinde koşulan 45+ km uzunluğunda 3,500+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 12 Ağustos 2017 tarihinde saat 04:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Davood Shirkhani Salomon Iran 1975    
2 Kemal Kukul Team Mammut Turkey 1965    
3 Oral Akköse Team Mammut Turkey 1979    
4 Cevdet Alyılmaz DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1964    
5 Faruk Kar Team Salomon Turkey 1973    
6 Utkuer Yaşar Team Salomon Turkey 1970    
7 Turgay Kuruçaylıoğlu 1982    
8 Mert Derman Ankyra SK 1975    
9 Fırat Kara Raidlight 1972    
10 Adem Tırpancı Kahramanmaraş Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü 1980    
11 Ali Kaytan 1963    
12 Ali Gürel FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. 1981    
13 Ali Onur Uyar ORDOS 1976    
14 Alime Çinar 1982    
15 Alişan Kayabölen ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı 1991    
16 Alp Eren Sinan Özhan Ankyra S.K. 1971    
17 Alpaslan Bodur Aydos537 1979    
18 Atılay Ünal 1977    
19 Ayhan Taşkıran bireysel 1965    
20 Aykut Çelikbaş Team Salomon Turkey 1976    
21 Aykut Saral 1968    
22 Aylin Savacı Armador Team runbo 1974    
23 Aylin Ertik İTÜDAK 1987    
24 Ayşen Aktaş Team Mammut Turkey 1982    
25 Bahadır Ozan Singer RUNPEREST 1982    
26 Bayram Akdoğan Bireysel 1990    
27 Bekir Hekim ODTÜ Kayaklı Koşu Takımı 1994    
28 Borga Akvardar Babeski 1973    
29 Burak Erdost İDADİK 1978    
30 Bünyan Aşık Cebeci Running Time 1965    
31 Cafer Dalar Runperest 1970    
32 Cahit Yılmaztürk 1983    
33 Caner Çiftçi DKSK-ORDOS 1988    
34 Ceyhun Esen Ferdi 1971    
35 Cumali Özkan NIDOS/AYDOS 1975    
36 Deniz Yusufoğlu 1981    
37 Derya Duman RAIDLIGHT TEAM TÜRKİYE / ANKYRA SK 1973    
38 Devlet Pasin Ulutan İDADİK 1972    
39 Dinçer Köse Twilight Team 1973    
40 Doğan Nadi Çetinkaya MUDANYA KOSU KLUBU 1970    
41 Dylan Netter 1973    
42 EGEMEN DÖNER RUN.PEREST ESKİŞEHİR 1973    
43 Emrah Özcan IMAK 1984    
44 Emre Ayar ODTÜ - KERTENKELELER 1990    
45 Emre Toptaş ODTÜ-DKSK 1987    
46 Enes Tahir Ozan bireysel 1986    
47 Ergün Kızılaslan Bireysel 1974    
48 Erkan Vural Ordos KosAnkara 1980    
49 Esra Ergin Bireysel 1984    
50 Ezgi Kucuksanturk MUDOSK 1992    
51 Feramuz Atak ORDOS 1964    
52 Giuseppe Didonna No 1982    
53 Gökalp Saklı Marathonist 1982    
54 Gökhan Cüceloğlu 1986    
55 GÜRHAN AKDAĞ Ferdi 1971    
56 Gürsel Koçak ARKAS DAĞCILIK 1975    
57 Güven Güçlütürk 1971    
58 Hakan Kocakulak Ordos 1977    
59 Hasan Onat Marla 1969    
60 Hasan İleri Bireysel 1969    
61 Hasan Öztürk 1990    
62 Hilmi Güven Twilight Team 1980    
63 Hüseyin Temizsoy 1972    
64 Hüseyin Kaymaz Team Kronos 1988    
65 Itır Uz Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 1977    
66 İlker Bozcan ODTÜ Kayaklı Koşu Takımı 1993    
67 İlker Laçalar Twilight Team 1976    
68 İsmet İnan Mammut Turkey 1974    
69 John Young Wadi Bih 1957    
70 Kerem Pekkan 1970    
71 Kerem Özpınar RUNPEREST 1982    
72 M.cem Doğan 1971    
73 Mehmet Önelge BikoşuAdana 1979    
74 Mehmet Arslan TeamUltramaniacs 1979    
75 Mehmet Adem Şengül Twilight Team 1979    
76 Mehr Sadafi Salomon Iran 1980    
77 Metin Can İlhan Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulubü 1989    
78 Mikail Topcu ADANA ATLETİZİM SPOR KULÜBÜ 1981    
79 Murat Goksen 1978    
80 Murat Çağlayan DERETEPE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1977    
81 Murat Akan Bireysel 1970    
82 Murat Alper Talı BikoşuAdana 1983    
83 Mustafa Bilgin ferdi 1969    
84 Mustafa Kızıltaş BANDAK 1958    
85 Mustafa Hüseyin Ortaç Pan DDSK 1963    
86 Nilgün Taşkın Eskisehir genclik ve spor 1990    
87 Nurettin Özcan 1976    
88 Oğuz Alp Bekircan Twilight Team 1979    
89 Oğuzhan Emre Singer RUNPEREST 1987    
90 Oktay Şen Bireysel 1993    
91 Onur Kılıç 1981    
92 Özden Sertkaya Pan Dağcılık 1978    
93 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963    
94 Samet Uysal 1992    
95 Savas Yurekli Twilight Team 1976    
96 Savaş Arslantaş yok 1977    
97 Sedat Serçe Niğde Doğa Sporları Kulübü 1974    
98 Sepideh Hosseinkhani Marandi Salomon Iran 1977    
99 Serdal Televi 1982    
100 Serdar Laçalar Twilight Team 1980    
101 Serkan Arıkan 1982    
102 Serkan Ertem Duvar 1977    
103 Sevil Toker 1983    
104 Tugay Kaban Ege Üniversitesi Doğa ve Dağcılık Topluluğu 1994    
105 Tuna Orbay 1973    
106 Turgut Baş Aydos537 1975    
107 Udo Fischer IRON FEET 1971    
108 Ulas Tol 1974    
109 Ümit Levent Çelik Ferdi 1972    
110 Yunus Emre Demir 1993    
111 Yücel Arslan PAN DDSK 1991    
112 Yücel Kalem 1968    
113 Zeki Ortakcı Weber Yapı Kimyasalları 1974    
114 Zelha Tunc Pekkan 1977    
115 Negar Sammaknejad Salomon Iran 1978    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Muhammet Emin Yavuz .Kadıköy Runners 1989    
2 Durukan Türe Alpinerunningteam 1977    
3 Süleyman Ağaçhan İtüdak 1966    
4 Yalçın Tezel BikoşuAdana 1977    
5 Serkan Ülkütanır Bireysel 1973    
6 Ahmet Ziya Mortaş 1981