Alaca Ultra Sky Maraton

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 11,19 0 1615 69 0
1. Çelikbuyduran Çatal 11,19 9,44 1615 401 1795 3:30
2. Sarı Memedin Yurdu 20,63 6,8 2016 1305 94 6:00
3. Teke Kırı 27,43 10,62 3321 778 1651 -
4. Koca Dölek 38,05 15,26 4099 628 1117 13:00
Finish 53,31 0 4727 0 0 16:00

Alaca Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Alaca Ultra Sky Maratonu, Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda koşulan, 50+ km uzunluğunda ve 4,600+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 14 Ağustos 2021 tarihinde saat 04:00'te Demirkazık Köyü'nden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 16 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

Bu bağlantıdan Garmin cihazlarınıza rotayı indirebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category  
1 M.alper Talı Erkek 40-  
2 Tarık Ali Coşkun motivateam Erkek 40+  
3 Samet Uysal Erkek 40-  
4 Serdal Televi Erkek 40-  
5 Oktay Şen Erkek 40-  
6 Mehmet Tunçtürk Erkek 40-  
7 Mahmut Soner Ulutan İDADİK Erkek 40+  
8 Atilla Altuntaş DOĞA AKTİVİTELERİ KULÜBÜ ( DAG) Erkek 40+  
9 Itır Atadiyen Vegan Runners  
10 Serkan Ertem Duvar Erkek 40+  
11 Evin Tan Kadın 40+  
12 Ali Değer Özbakır Erkek 40+  
13 Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+  
14 Erhan Çalışkan Anadolu Dağcılık Erkek 40-  
15 Aylin Savacı Armador Team Runbo Kadın 40+  
16 Mustafa Hüseyin Ortaç Ege Maraton Erkek 40+  
17 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ Erkek 40+  
18 Onur Çılgınoğlu Rocketteamultra Erkek 40+  
19 Gürsel Koçak Olympos dağcılık doğa sporları kulübü Erkek 40+  
20 Nuriye Kaymak Kadın 40+  
21 Ergün Kızılaslan Bireysel Erkek 40+  
22 Sedat Serçe Niğde Üniversitesi GKGEDHSD Erkek 40+  
23 Seyhan Erdem BİREYSEL Kadın 40+  
24 Yusuf Biltekin GENÇLİK SPOR Erkek 40+  
25 Cafer Dalar Sasfit Erkek 40+  
26 Ali Özcan Veganrunnerstr Erkek 40-  
27 Selim Ölçüoğlu Erkek 40-  
28 Oktay Demircan Boğaziçi Üniversitesi Erkek 40+  
29 Ali Atav Erkek 40+  
30 Rabia Şeyma Mengi Teamkronos Kadın 40-  
31 Bilge Kurt Hava Gücü Erkek 40-  
32 Andım Oben Balce Erkek 40+  
33 Nihat Özen boldunion Erkek 40-  
34 Servet Mutlu Tozkar Bireysel Erkek 40-  
35 KEMAL KUKUL ANKARA BUYUŞEHİR (EGOSPOR) Erkek 40+  

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category