Aladağlar Sky Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 12,2 0 1853 102 0
1. Çelikbuyduran 12,2 5,3 1853 338 617 3:30
2. Direktaş 17,5 9,3 2191 601 739 5:30
3. Maden Yayla 26,6 3,8 2792 176 242 -
4. Karagöl 30,6 9,1 2968 551 868 9:00
5. Tekepınarı 39,7 7 3519 57 1006 -
Finish 46,7 0 3576 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladağlar Sky Trail, Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, 3756 m yüksekliğindeki Demirkazık dağının çevresinde koşulan 45+ km uzunluğunda 3,500+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 12 Ağustos 2017 tarihinde saat 04:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Davood Shirkhani Salomon Iran 1975 S    
2 Kemal Kukul Raidlight Türkiye 1965 S    
3 Oral Akköse Team Mammut Turkey 1979 M    
4 Cevdet Alyılmaz DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1964 M    
5 Faruk Kar Team Salomon Turkey 1973 S    
6 Utkuer Yaşar Team Salomon Turkey 1970 S    
7 Turgay Kuruçaylıoğlu 1982 XS    
8 Mert Derman Ankyra - AsicsTeamTr 1975 L    
9 Hüseyin Kaymaz Team Kronos 1988 S    
10 İlker Bozcan ODTÜ Kayaklı Koşu Takımı 1993 S    
11 Hakan Kocakulak Ordos 1977 M    
12 Alpaslan Bodur Aydos537 1979 L    
13 Yunus Emre Demir 1993 M    
14 Feramuz Atak ORDOS 1964 M    
15 Serkan Ertem Duvar 1977 M    
16 Bekir Hekim ODTÜ Kayaklı Koşu Takımı 1994 M    
17 Murat Alper Talı BikoşuAdana 1983 M    
18 Serdal Televi 1982 S    
19 Oğuzhan Emre Singer RUNPEREST 1987 S    
20 M.cem Doğan 1971 M    
21 Ayhan Taşkıran bireysel 1965 S    
22 Bahadır Ozan Singer RUNPEREST 1982 M    
23 Adem Tırpancı Kahramanmaraş Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü 1980 XS    
24 Özden Sertkaya Pan Dağcılık 1978 S    
25 Kerem Özpınar RUNPEREST 1982 M    
26 Mehmet Adem Şengül Twilight Team 1979 L    
27 Erkan Vural Ordos KosAnkara 1980 M    
28 Hasan Onat Marla 1969 M    
29 Bünyan Aşık Cebeci Running Time 1965 M    
30 Itır Uz Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 1977 S    
31 GÜRHAN AKDAĞ Ferdi 1971 S    
32 Emrah Özcan IMAK 1984 M    
33 Atılay Ünal 1977 XL    
34 Hasan İleri Bireysel 1969 M    
35 Mehmet Arslan TeamUltramaniacs 1979 L    
36 Şerife Asli Sertçelik Team Salomon Turkey 1983 XS    
37 Turgut Baş Aydos537 1975 L    
38 Esra Ergin Bireysel 1984 S    
39 Ayşen Aktaş ORDOS 1982 M    
40 Mehmet Önelge BikoşuAdana 1979 M    
41 Metin Can İlhan Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulubü 1989 S    
42 Murat Goksen 1978 S    
43 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963 M    
44 İlker Laçalar Twilight Team 1976 M    
45 Alime Çinar 1982 XS    
46 Yücel Kalem 1968 M    
47 Murat Akan Bireysel 1970 L    
48 Dylan Netter 1973 S    
49 Ceyhun Esen Ferdi 1971 M    
50 Murat Çağlayan DERETEPE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1977 M    
51 Oğuz Alp Bekircan Twilight Team 1979 M    
52 Aykut Çelikbaş Team Salomon Turkey 1976 S    
53 Emre Ayar ODTÜ - KERTENKELELER 1990 S    
54 Cafer Dalar Runperest 1970 M    
55 EGEMEN DÖNER RUN.PEREST ESKİŞEHİR 1973 XL    
56 Erdem Kasım Team Ultramaniacs 1979 M    
57 Gürsel Koçak ARKAS DAĞCILIK 1975 M    
58 John Young Wadi Bih 1957 L    
59 Aylin Savacı Armador Team runbo 1974 XS    
60 Ali Onur Uyar ORDOS 1976 S    
61 Gökhan Cüceloğlu 1986 M    
62 Savas Yurekli Twilight Team 1976 M    
63 Serkan Arıkan 1982 M    
64 Sedat Serçe 1974 XL    
65 Emre Toptaş ODTÜ-DKSK 1987 L    
66 İbrahim Onur İlkkan 1981 L    
67 Hilmi Güven Twilight Team 1980 M    
68 Dinçer Köse Twilight Team 1973 L    
69 Borga Akvardar Babeski 1973 M    
70 Ümit Levent Çelik Ferdi 1972 XL    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Enes Tahir Ozan bireysel 1986 M    
2 Tuna Orbay 1973 M    
3 Nurettin Özcan 1976 L    
4 Mustafa Hüseyin Ortaç Pan DDSK 1963 S    
5 Alp Eren Sinan Özhan Ankyra S.K. 1971 L    
6 Cem Kaya 1987 M    
7 Caner Çiftçi DKSK-ORDOS 1988 M    
8 Zeki Ortakcı Weber Yapı Kimyasalları 1974 XL    
9 Onur Kılıç 1981 M    
10 Yücel Arslan PAN DDSK 1991 M    
11 Ergün Kızılaslan Bireysel 1974 S    
12 Muhammet Emin Yavuz .Kadıköy Runners 1989 M    
13 Gökalp Saklı Marathonist 1982 M    
14 Durukan Türe Alpinerunningteam 1977 S    
15 Sena Otlu ODTÜ SK 1992 XS    
16 Devlet Pasin Ulutan İDADİK 1972 M    
17 Mahmut Soner Ulutan İDADİK 1958 M    
18 Cumali Özkan NIDOS/AYDOS 1975 S    
19 Alpay Dede Aydos537 1973 M    
20 Süleyman Ağaçhan İtüdak 1966 L    
21 Derya Duman RAIDLIGHT TEAM TÜRKİYE / ANKYRA SK 1973 M    
22 Güven Güçlütürk 1971 L    
23 Mustafa Bilgin ferdi 1969 M    
24 Mustafa Kızıltaş BANDAK 1958 M    
25 Yalçın Tezel BikoşuAdana 1977 L    
26 Serkan Ülkütanır Bireysel 1973 L    
27 Ali Gürel FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. 1981 XS    
28 Alper Gürel bireysel 1981 S    
29 Oktay Şen Bireysel 1993 XL    
30 Ezgi Kucuksanturk MUDOSK 1992 M    
31 Ali Kaytan 1963 M    
32 Giuseppe Didonna No 1982 M