Aladağlar Trail Jr.

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladaglar Trail Jr., Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, Demirkazık köyünde başlayıp, Sokullupınar, Arpalık patikasından koşularak Demirkazık'ta biten ve 15+ km uzunluğunda 950+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 12 Ağustos 2017 tarihinde saat 07:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar ve biter. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 4 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Şerife Asli Sertçelik Team Salomon Turkey 1983    
2 Ahmet Savgat bireysel 1980    
3 Aino Efraimsson 1985    
4 Alparslan Santur Bireysel 1953    
5 Arzu Cevatzade 1974    
6 Atakan Dura Koşankara 1975    
7 Aysun Özcan Ankyra SK 1970    
8 Ayşe Duygu Kutluay Zirve 1980    
9 Ayşegül Övünç Pan DDSK 1971    
10 Başak Canbulat Çotanaklar Spor Klubü 1983    
11 Başar Necdet Ülker RUNDAMENTAL 1981    
12 Bekir Koyunsever Bireysel 1974    
13 Bilgehan Paray 1991    
14 Claudio Dechiara argeus 1964    
15 Çağrı Palut 1984    
16 Demet Kocakulak Ordos Koşankara 1969    
17 Deniz Ada SUUNTO TURKEY 1971    
18 Derya Atçeken - 1989    
19 Dilem Koçak Bi Koşu Adana 1984    
20 Elena Polyakova Team Salomon Turkey 1981    
21 Emin Yılmaz Adana Bisiklet Topluluğu Spor Kulübü 1983    
22 Emrah Sezer 1988    
23 Emre Aytekin Ankyra 1980    
24 Eray Çağlayan 1979    
25 Erdal Mahir Cüran Rundamental 1983    
26 Erdi Buğra Şen Turkcell Running Team 1988    
27 Erdinç Kesici 1977    
28 Erman Toktay 1980    
29 Erme Onat Bireysel 1971    
30 Esther Koopmanschap 1973    
31 Evren Esin BiKoşuAdana 1980    
32 Faramarz Can Cevatzade 1966    
33 Fatih Onur Avara Bireysel 1997    
34 Gaye Gönülal 1974    
35 Gizem Nur Şahin Ordu Spor 1992    
36 Gökhan Cin ferdi 1986    
37 Gülce Tunç 1988    
38 Hakan Akgün 1981    
39 Halil Yorulmaz 1960    
40 Hüseyin Doğan YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1972    
41 İbrahim Özeren RUNDAMENTAL 1981    
42 İbrahim Onur İlkkan 1981    
43 İlker Şahin 1980    
44 Kudret Gökbulut yenimahalle teknik 1968    
45 Mehmet Yıldırım SUUNTO TURKEY 1985    
46 Mehmet Hacımusalar FERDİ 1957    
47 Mehmet Akif Lüy Bireysel 1981    
48 Mehmet Ali Uzun BİKOŞUADANA 1976    
49 Mehmet Fatih Göden bireysel 1986    
50 Melike Hemmami 1972    
51 Meltem Aydın BİKOSUADANA 1972    
52 Merve Boysan 1986    
53 Müge UNAL 1969    
54 Myunteha Yozden 1981    
55 N.sinan Kutlutan - 1982    
56 Nurihan Akıncı 1968    
57 Osman Demir 1964    
58 Osman Uğur Altun BİREYSEL 1988    
59 Ozan Cemal Palut 1990    
60 Özge Özbil Albatros Sportif 1982    
61 Özgür Fettah Ferdi 1988    
62 Özhan Karaman Aydos537 1979    
63 Savaş Karadağ 1988    
64 Serbay Tatar ODTÜ 1990    
65 Serdar Ünalan Ankyra SK 1972    
66 Serkan Cankurt RUNDAMENTAL 1982    
67 Sibel Öztürk Akçalar Albatros Sportif 1980    
68 Silvio Braggiotti İDADİK 1963    
69 Stuart Williams 1977    
70 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik 1971    
71 Süleyman Çetiner 1971    
72 Şerife Kuvvetli 1980    
73 Tayfun Asker Ankyra SK 1972    
74 Tina Stoum 1983    
75 Tohid Abdian TASH 1987    
76 Uğur Usuğ Bireysel 1985    
77 Ulas Bayraktar TAC Master 1975    
78 Ümithan KUKUL Bireysel 1999    
79 Vahid Abdian TASH 1981    
80 Volkan Evrin ORDOS 1972    
81 Yeliz Karakaya 1984    
82 Yiğit Çağrı Akkaya 1987    
83 Zeynep Balkaya BİREYSEL 1992    
84 Ece Özkul Ferdi 1989    
85 Tağra Bayık Ferdi 1990    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Ali Taha Beyit HÜDDOSK 1996    
2 Serkan Can 1980    
3 Handan Atılgan İDADİK 1986    
4 Gülhanım Pasin İDADİK 1965    
5 Selman Faruk Gençtürk Team Run.BO 1989