Aladağlar Trail Jr.

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Aladaglar Trail Jr., Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda, Demirkazık köyünde başlayıp, Sokullupınar, Arpalık patikasından koşularak Demirkazık'ta biten ve 15+ km uzunluğunda 950+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 12 Ağustos 2017 tarihinde saat 07:30'da Demirkazık Köyü'nden başlar ve biter. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 4 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Yeliz Karakaya 1984 XS    
2 Mehmet Hacımusalar FERDİ 1957 XL    
3 Erdal Mahir Cüran Rundamental 1983 L    
4 Nurihan Akıncı 1968 L    
5 Eray Çağlayan 1979 M    
6 Ayşe Duygu Kutluay Zirve 1980 M    
7 İbrahim Özeren RUNDAMENTAL 1981 M    
8 Myunteha Yozden 1981 S    
9 Erdi Buğra Şen Turkcell Running Team 1988 M    
10 İlker Şahin 1980 L    
11 Serkan Cankurt RUNDAMENTAL 1982 M    
12 Başar Necdet Ülker RUNDAMENTAL 1981 S    
13 Erme Onat Bireysel 1971 L    
14 Ayşegül Övünç Pan DDSK 1971 S    
15 Volkan Evrin ORDOS 1972 S    
16 Elena Polyakova Team Salomon Turkey 1981 S    
17 Atakan Dura Koşankara 1975 L    
18 Esther Koopmanschap 1973 S    
19 Melike Hemmami 1972 M    
20 Tina Stoum 1983 M    
21 Aino Efraimsson 1985 S    
22 Erman Toktay 1980 L    
23 Erdinç Kesici 1977 L    
24 Başak Canbulat Çotanaklar Spor Klubü 1983 M    
25 Bekir Koyunsever Bireysel 1974 L    
26 N.sinan Kutlutan - 1982 M    
27 Derya Atçeken - 1989 M    
28 Faramarz Can Cevatzade 1966 M    
29 Arzu Cevatzade 1974 S    
30 Müge UNAL 1969 M    
31 Uğur Usuğ Bireysel 1985 M    
32 Çağrı Palut 1984 M    
33 Evren Esin BiKoşuAdana 1980 M    
34 Ozan Cemal Palut 1990 M    
35 Hakan Akgün 1981 M    
36 Ürün Bakar Ankyra Sk 1984 S    
37 Tayfun Asker Ankyra SK 1972 S    
38 Mehmet Fatih Göden bireysel 1986 L    
39 Şerife Kuvvetli 1980 M    
40 Gizem Nur Şahin Ordu Spor 1992 S    
41 Fatih Onur Avara Bireysel 1997 XS    
42 Emin Yılmaz Adana Bisiklet Topluluğu Spor Kulübü 1983 L    
43 Veslemøy Talgø 1968 M    
44 Aysun Özcan Ankyra SK 1970 S    
45 Yiğit Çağrı Akkaya 1987 L    
46 Savaş Karadağ 1988 M    
47 Merve Boysan 1986 S    
48 Silvio Braggiotti İDADİK 1963 M    
49 Gökhan Cin ferdi 1986 M    
50 Claudio Dechiara argeus 1964 M    
51 Sibel Öztürk Akçalar Albatros Sportif 1980 M    
52 Özge Özbil Albatros Sportif 1982 M    
53 Meltem Aydın BİKOSUADANA 1972 XS    
54 Mehmet Ali Uzun BİKOŞUADANA 1976 M    
55 Serbay Tatar ODTÜ 1990 M    
56 Emrah Sezer 1988 M    
57 Özgür Fettah Ferdi 1988 M    
58 Vahid Abdian TASH 1981 M    
59 Tohid Abdian TASH 1987 M    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Ali Taha Beyit HÜDDOSK 1996 M    
2 Serkan Can 1980 M    
3 Alper Gürel bireysel 1981 S    
4 Dilem Koçak Bi Koşu Adana 1984 L    
5 Handan Atılgan İDADİK 1986 S    
6 Gülhanım Pasin İDADİK 1965 M