Karasay Sky Maraton

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 11,19 0 1615 69 --:--
1. Çelikbuyduran 11,19 7,36 1615 728 1378 03:30
2. Eznevit Yayla 18,55 11,13 2343 130 1024 07:00
Finish 29,68 0 2473 0 0 10:00

Karasay Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Karasay Sky Maratonu Niğde, Kayseri ve Adana illeri sınırları içerisinde yer alan Aladağlar Milli Parkı'nda koşulan, 29+ km uzunluğunda ve 2,400+ m tırmanış içeren bir dağ patika koşusudur.

Koşu, 14 Ağustos 2021 tarihinde saat 04:00'te Demirkazık Köyü'nden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 10 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category  

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category  
1 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü Erkek 40+  
2 Ayşegül Övünç Veloksk Kadın 40+  
3 Soner Çıtakoğlu VELOKSK Erkek 40+  
4 Nurihan Akıncı Zirve Dağcılık Erkek 40+  
5 Erdal Mahir Cüran Erkek 40-  
6 Ufuk Güven Kaş Koş Erkek 40+  
7 Tayfun Asker Ankyra SK Erkek 40+  
8 Mehmet Türkmen Erkek 40+  
9 Tolga Yücel Erkek 40+  
10 Mustafa Öztürk #adidasrunnersistanbul Erkek 40+  
11 Basaran Canbulat Erkek 40+  
12 Emine Talı Kadın 40-  
13 Hülya Çelikezen Kadın 40-  
14 Hakan Öge Erkek 40+  
15 Devlet Pasin Ulutan İDADİK Kadın 40+  
16 Adem Tırpancı Zirve Dağcılık Gaziantep Erkek 40+  
17 Başar Necdet Ülker Runformance Erkek 40+  
18 Şennur Parlak Öner Kadın 40-  
19 Bike Geckinli Team Run.BO Kadın 40+  
20 Silvio Braggiotti İDADİK Erkek 40+  
21 Yiğit Yaba Team Fişek Erkek 40-  
22 Esra Ergin Kadın 40-  
23 Elvan Tekinkaya İDADİK Kadın 40+  
24 Haldun Aydıngün ferdi Erkek 40+  
25 Fırat Duruşan Erkek 40-  
26 Nuray Bulut Göktepe Merrell Running Team Kadın 40-  
27 Utku Dorduncu Erkek 40-  
28 Orhan Bağlan Hattusas Erkek 40+  
29 Gülhan Yaşar FK Running Erkek 40+  
30 Müge Gültekin Kaş Koş Kadın 40+  
31 Emre Özkara Erkek 40-  
32 Ayşegül Akdoğan Kadın 40-  
33 Ömür Çakır Erkek 40+  
34 Fatih Yakuş Uludağ Üniversitesi Dağcılık Topluluğu Erkek 40-  
35 Emrah Meşeci Erkek 40-  
36 Şevket Selçuk Şimşek Ferdi Erkek 40-  
37 Zeki Ortakcı Weber Yapı Kimyasalları-İDADİK Erkek 40+  
38 Volkan Murat Uzun Erkek 40-  
39 Kazım Menemencioğlu Erkek 40-  
40 Barış Kadir Üstel Erkek 40+  
41 Candan Duran Doruk Dağcılık Kadın 40+  
42 Dilek Bağlar Kadın 40-  
43 Ahu Yetiş Yenimahalle teknik Kadın 40+  
44 Tamer Kurt Redteam Erkek 40+  
45 Serkan Ülkütanır Erkek 40+  
46 Nedim Urcan ferdi Erkek 40+  
47 Utku Ayrılmaz Erkek 40+  
48 Özün Koyuncu Kadın 40+  
49 Gürkan Mert Mercanoğlu Koç Üniversitesi Dağcılık Kulübü Erkek 40-  
50 Melisa Kocabaş Koç Üniversitesi Dağcılık Kulübü Kadın 40-  
51 Hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 40+  
52 Mustafa Ekseri. Kapadokya Avanos Belediye Atletizm Erkek 40+  
53 Can Erturan BiKosuAdana Erkek 40+  
54 Onur Othan Erkek 40-  
55 Ece İbanoğlu ODTÜ MÇG Kadın 40-  
56 Ali Ghareh Gheibi Mont-Blanc Erkek 40-  
57 Hikmet İçel ATOS / Niğde Erkek 40-  
58 Halil İbrahim Şendal ADANA ATLETİZM Erkek 40+  
59 Burak Karacık Babaeski Spor Erkek 40+  
60 Nisan Papila Ankarunning Kadın 40-  
61 Burak Karadağ Ankarunning Erkek 40-  
62 Özgül Küçük Adım Adım Kadın 40+  
63 Tuğrul Peker Erkek 40-